Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Gossip Showbiz

“E kam si vëlla ish-bashkëshortin…”

Aktorja e njohur, Gywneth Paltrow ka qenë në një marrëdhënie me këngëtarin Chris Martin. Ajo zbuloi rreth ndarjes së tyre në vitin 2014, pas 10 vjetësh martesë dhe dy fëmijëve së bashku.

E ftuar në një emision të ndjekur, “Today”, ajo ka shprehur se tashmë e do Chris si një vëlla.

Ai është si një vëlla për mua. Ju e dini, ai është familja ime. E dua.

Ylli ka thënë gjithënë gjithashtu se është shumë mirënjohëse për Chris dhe fëmijët e tyre.
Paltrow është nënë e Apple 17 vjeç dhe Moses, 15 vjeç.

Tashmë ajo është e martuar me producentin Brad Falchuk, ndërsa Martin është në një marrëdhënie me aktoren Dakota Johnson.
Kohë më parë të katërt këta janë parë duke shijuar pushimet së bashku, gjë që i çuditi të gjithë.