Celebrities Gossip Showbiz

E kapi me “presh në duar” me tjetrën, aktorja e njohur i jep fund fejesës disa-vjeçare!

Aktorja e famshme angleze, Kara Tointon, së fundmi i ka dhënë fund fejesës së saj me Marius Jensen. Jensen u fotografua pak ditë më parë më një grua misterioze teksa të dy po dilnin nga një club nate në Londër.

Më vonë u konfirmua se ish-ylli i “EastEnders” dhe babai i dy fëmijëve te saj, nuk janë më me njëri-tjetrin. Një burim tha se:

Kara dhe Marius u ndanë në heshtje rreth dhjetë muaj më parë. Ata të dy ende kujdesen për njëri-tjetrin, por e morën vendimin sepse nuk kishte të ardhme për ta si çift. Ata mbeten miq dhe të dy janë shumë të përkushtuar për dy fëmijët e tyre.

Rikujtojmë, se Kara dhe Jensen ishin së bashku që nga viti 2016.