Celebrities Gossip Showbiz

Edhe daljet e thjeshta me makinë, Kourtney Kardashian dhe Travis Barker dinë t’i bëjnë shumë romantike…

Kourtney Kardashian dhe Travis Barker dukej se po e përdornin mirë makinën e stilit ‘vintage’ që ajo i dhuroi për ditëlindjen e tij të 46-të. Të dielën, çifti i dashur i showbiz-it shijoi një xhiroi pas orarit të punës në Buick GNX të tij, siç është dokumentuar nga bateristi Blink-182 në Instagram.

Ylli i “KUWTK” ishte pas timonit, e veshur me një xhaketë lëkure me doreza dhe geta rrjete, ndërsa Barker ishte ulur në anën e pasagjerit. Udhëtimet e natës janë bërë disi një gjuhë dashurie për çiftin që kur ata filluan të takoheshin për herë të parë në pjesën e fundit të vitit 2020. Në qershor, Barker ndau një foto të tyre pranë një tjetër udhëtimi të tij të vjetër. Barker ndau dy imazhe të bukura bardh e zi të mbrëmjes.

Në njërën, Kourtney u kap e turbullt në formën e profilit, teksa vishte një lëkurë dhe një rrjetë, dhe një e dytë tregoi duart e tyre të bashkuara pranë kofshës së tij. Vozitja në dukje sensuale në orët e vona të natës vjen vetëm një ditë pasi dyshja ndezën internetin me një foto të çuditshme të bateristit që lëpiu dhe puthi këmbën e të fejuarës së tij.

Të shtunën më 18 dhjetor, Barker ndau një foto shumë intime të dyshes, ku fytyra e tij ishte në pjesën e poshtme të këmbës së saj të djathtë, ndërsa të dy mbanin pizhame leopardi. Duke e bërë të ditur se ai adhuronte çdo centimetër të trupit të saj, ai shkroi “Gjithçka që dua për Krishtlindje”.