Celebrities Gossip Showbiz

Emily Ratajkowski zbulon shumë në një intervistë të sinqertë, por nuk përmend askund Pete Davidson!

Emily Ratajkowski u shfaq në Late Night me Seth Meyers të martën. Ylli, 31 vjeç, zgjodhi të diskutojë shkrimin e saj dhe podcast-in e saj të ri të Apple, High Low with EmRata. Kjo vjen pas lajmeve se modelja dhe ish i dashuri i Kim Kardashian janë në fazat e hershme të një lidhjeje dhe se komedianit e pëlqen sa inteligjente është ajo.

Themeluesja e INAMORATA-s dukej e mrekullueshme, si kurrë më parë me një golf të zi dhe pantallona të gjera cheetah verdhë e zi gjatë paraqitjes së saj. Bukuroshja e ka shoqëruar look-un me çizme të zeza elegante dhe rrathë ari. Emily fillimisht diskutoi për djalin e saj, Sylvester Apollo Bear, të cilin e ndan me ish-bashkëshortin e saj producent Sebastian Bear-McClard dhe si e kaluan Halloween-in e tyre.

“Ishte Halloween-i i parë që ai me të vërtetë e kuptoi atë që po ndodhte. Vitin e kaluar ai tha: “Ah, çfarëdo,” tha ajo. “Kështu që unë e vesha atë me qenin tim,” vazhdoi ajo, ndërsa Seth tregoi një foto të adhurueshme të vogëlushit me një kostum të Kësulëkuqes dhe qenit të tyre Colombo të veshur si ujku dinak me mbulesën e bardhë të gjyshes.

Ajo bëri publikun të qeshë duke përshkruar se si qeni pati një krizë ekzistenciale në një moment gjatë natës për shkak të kostumit të tij.