Celebrities Gossip Showbiz

Ja cilat janë shumat marramendëse që Adele pritet të fitojë me koncertet e saj këtë vit!

Adele thuhet se do të fitojë 500,00 paund për natë në rezidencën e saj të ardhshme në Las Vegas. Këngëtarja publikoi albumin e saj të katërt në studio në nëntor të vitit të kaluar dhe është duke u përgatitur për disa shfaqje shumë të veçanta. Fansat mund të marrin përvojën e plotë të Adele për shfaqjet e saj në Colosseum të Caesars Palace për 700 deri në 9000 paund plus. Një burim i tha The Sun:

Adele është bileta më e nxehtë në Las Vegas për momentin. Ajo pritet të fitojë mbi 500,000 paund për koncert vetëm falë shitjeve të biletave. Caesars ka hapur tapetin e kuq për të siguruar që ajo të trajtohet si superylli që është.

Mirror ka kontaktuar përfaqësuesit e Adele për koment. Sipas botimit, ajo madje do të ketë akses në një kostum bujar privat prej 30,000 paundësh në natë, një shërbëtor, asistent ekzekutiv, shofer dhe siguri. Adele njoftoi vitin e kaluar se do të mbante 24 koncerte të premteve dhe të shtunave në Caesars.

Ato zgjasin nga kjo javë deri më 16 prill. Albumi i saj i ri, i cili përfshin këngën “Easy on Me” në krye të listës, mori vlerësime pasi u publikua në vitin 2021. Albumi i saj përmbante tekste që detajojnë ndërprerjen e martesës së saj me Simon Konecki. Së fundmi ajo ka rrëfyer se ndonjëherë ka frikë se djali i tyre Angelo do të përfundojë duke urryer albumin e saj kur të rritet.