Celebrities Gossip Showbiz

Jessie J zbulon detaje për shëndetin e saj që shumë prej nesh nuk i dinim më parë!

Jessie J ka zbuluar se u kontraktua me Covid-19 në një koncert që ajo e quajti hapësirën e saj të sigurt personale dhe vetëm disa javë pasi pësoi një abort shkatërrues. Këngëtarja 33-vjeçare u godit nga virusi pasi performoi në “The Hotel Cafe” në Hollywood më 15 dhjetor të vitit të kaluar.

Ajo e kishte quajtur me ironi edhe si hapësirë ​​të sigurt para se të performonte, megjithëse disa fansa kishin frikë se virusi Covid-19 mund të përhapej në koncert. Jessie e hodhi poshtë betejën e saj shëndetësore, megjithatë, shpjegoi se megjithëse kishte qenë me virus pas ngjarjes, vetë koncerti kishte qenë një sukses në atë kohë. Duke ndarë pamjet nga prapaskenat e natës në Instagram, Jessie shkroi:

Unë u infektova në këtë shfaqje por publiku mund të duartrokiste me kohë. Balanca.

Fansat theksuan ironinë e faktit që Jessie e kishte quajtur koncertin një hapësirë ​​të sigurt kur rreziku i Covid ishte i lartë.

Ne e kemi mbajtur maskën tonë edhe gjatë gjithë show-t! Isha aq i trembur sa pothuajse askush nuk kishte maska. Ne menduam të largoheshim, por dashuria për muzikën e saj na bëri të qëndronim. Shkova dhe u testova disa ditë më pas, sepse ishte shumë e pasigurt!

Në nëntor, Jessie ndau lajmin se kishte pësuar një abort, duke ndarë një foto të saj me një test pozitiv shtatzënie.