Celebrities Gossip Showbiz

Kendall Jenner, Bella Hadid dhe Hailey Bieber duken më të bukura se kurrë me këto veshje!

Kendall Jenner, Bella Hadid dhe Hailey Bieber u panë të gjitha duke dalë për darkë në Miami këtë të premte mbrëma. Tre supermodelet kishte zbritur në Florida për të marrë pjesë në dasmën buzë detit të shoqes së tyre Lauren Perez. Pasi dasma mbaroi, ato u panë duke u bashkuar me mikun e tyre model, Fai Khadra, për një mbrëmje në qytet.

Handsome: And after the nuptials were over they were seen getting together with their sizzling male model friend Fai Khadra for an evening out on the town

Kendall ishte me një fustan me printe zebra me një dekolte që shfaqte trupin e saj në mënyrë perfekte. Duke lëshuar flokët e saj të errët, ajo u shfaq me grim të lehtë dhe për aksesor mbante një çantë dore të zezë.

On the town: Kendall Jenner (pictured), Bella Hadid and Hailey Bieber were all spotted stepping out to dinner in Miami Beach this Friday night

Ndërkohë Bella shfaqi belin e saj me një bluzë me pika dhe një fund të ngjashëm, duke zgjedhur sandale me rripa deri tek gjuri. Motra e vogël e Gigi Hadid shtoi pikë në pamjen me disa varëse si dhe një palë vathë.

Place to be: The trio of supermodels including Bella (pictured) had flown down to Florida in order to attend the seaside wedding of their friend Lauren Perez

Hailey nga ana tjetër kishte veshur një fustan ngjyrë kafe pa rripa, që theksonte dekoltenë e saj. Gruaja e Justin Bieber kishte veshur një gjerdan të thjeshtë dhe e shoqëroi fustanin e saj me një çantë të bardhë.

Sensation: Hailey on the other hand slid herself into a strapless walnut brown dress that emphasized her decolletage

Dasma u zhvillua në plazh me ndenjëse të rregulluara në rërë, kështu që supermodelet ishin ulur zbathur. Kendall na la pa fjalë dhe veshja e saj u bë virale, teksa përbëhej nga disa prerje përgjatë trupit që siguronte që trupi i saj të shfaqej. Pasi shijuan ceremoninë, vajzat bënë disa selfie në pasqyrë, duke e ndarë momentin e në Instagramin e Kendall.