Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Gossip Showbiz

Një kartolinë nga Roma nga familja Vula!

Një prej çifteve më të përfolur dhe shumë të dashur të shoëbiz-it shqiptarë është Ledri Vula dhe Sara Hoxha. Ajo fillimisht u bë e njohur si partnerja e Vulës, por më pas u kthye në një figurë shumë të dashur për publikun, përpos faktit që ishte një figurë politike ajo i fitoi zemrën të gjithëve me postimet e saj ‘funny’ si dhe mirësinë që rrezaton.
Gjithsesi, një dashuri të tillë të gjithë do të donim ta kishim dhe përjetonim. Por mbi të gjitha do të donim vogëlushen e vogël, Poem Blu. E cila me fytyrën e saj si një engjëll, i ka bërë të gjithë publikun dhe personazhet e njohur për vete.

Sigurisht që dhe mediat nuk pushojnë së foluri për të. Kjo familje është kthyer në më të ndjekurën në Instagram pasi postimet e shumta nga ta nuk mungojnë kurrë, më së tepërmi Sara, e cila na ngroh çdo ditë me foto e video të Poem si dhe momenete të këndshme mes familjes së tyre.
Ajo çfarë na ka ëmbëlsuar së fundmi ka qenë postimi i bërë në instaStory i Sarës, ku shfaqen të tre në qytetin e bukur të Romës.

Siç përmendëm, në postimet e tyre nuk mungon kurrsesi humori dhe në këtë story, ajo ka shkruar:

Ose ne e kemi zbukuruar Romën, ose Roma na ka zbukuruar ne, sidoqoftë mirë është

Ata duket se po shijojnë disa pushime përrallore në Itali dhe sigurisht nuk mund të qëndrojnë pa e ndarë me ndjekësit e tyre. Ne jemi shumë të lumtur që familja Vula na servis pamje të tilla, kaq të bukura…