Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Showbiz

Pamela Anderson është gati të martohet për herë të 6-të

“Edhe një herë tjetër, të lutem o Zot. Edhe një herë të vetme”- kanë qenë këto fjalët e Pamela Anderson në një intervistë të dhënë për “New York Times”.

Nëse ende nuk e keni kuptuar se çfarë po kërkon ajo, aktorja thotë se dëshiron të martohet sërish, të pakten t’i japë edhe një mundësi të fundit jetës së saj bashkëshortore.

Në muajin janar ajo pati një martesë të shkurtër me producentin Jon Peters të cilin e ka patur mik prej vitesh. Dyshja u ritakuan në Indi dhe patën një shkëndijë të shkurtër që zgjati vetëm 12 ditë.

Pavarësisht martesave të dështuara, modelja dhe aktorja e famshme ende beson në dashuri.