Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Prisni pak, Don Xhoni është martuar?! Modelja ruse merr mbiemrin e tij…

Don Xhoni është padyshim një nga reperët më të mirë dhe më në zë të momentit. Çdo projekt i ri muzikor që ai publikon arrin të fitojë miliona klikime dhe të dëgjohet kudo. Jo vetëm kaq, por reperi i hit “Make a pose” ka arritur të dëgjohet në shumë vende të botës duke arritur kështu një sukses të jashtëzakonshëm në kaq pak kohë karrierë të tij.

E kush është ndjekës fanatik i tj, padyshim ka dëgjuar për marrëdhënien e tij me modelen seksi ruse që sa vjen dhe na habit edhe më shumë. Fillimisht, Ariana e ‘gdhendi’ në trup portretin dhe emrin e reperit me një tatuazh dhe deri këtu u mendua si një gjest ‘i çmendur’ i një fanseje të tij. Mirëpo, deklaratat në rrjete sociale, video-t live ku i thonin njëri- tjetrit “të dua” dhe mbështetja e madhe që tregonin për njëri- tjetrin na shtuan dyshimet se mund të ketë diçka më shumë mes tyre.

E pak më parë, në një deklaratë të bërë nga Ariana në fund të shkrimit ajo ka habitur të gjithë me atë çfarë ka shkruar:

Nga Ariana Isufi (Isufi është mbiemri i Don Xhoni-t)

Jo vetëm kaq, por pas kësaj modelja ka ripostuar një fotografi të Donit duke shkruar:

I preferuari i mamasë sime

Pra, dyshja janë të martuar tanimë apo thjesht po luajnë pak me ndjekësit?

Reperi para vetëm 4 ditëve ka publikuar këngën e tij më të re “Trust me” dhe deri më tani ka afro 2.5 milion klikime. Ky projekt muzikor ka arritur të pëlqehet shumë nga ndjekësit e tij duke e sjellë Don Xhonin në ‘origjinë’ me këngët e tij ‘hip-hop’ pasi na emocionoi me këngën verore për dashurinë “Deri kur”.