Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Sport

Supersfida Spanjë-Suedi, publikohen formacionet!

Pa dyshim, dueli kryesor i ditës është ai mes Spanjës dhe Suedisë.

Spanjollët janë favoritë për ta fituar “Euro 2020”, prandaj synojnë ta nisin mbarë këtë eveniment.

Nga ana tjetër, suedezët po ashtu i kanë bërë llogaritë e tyre dhe duan rezultat pozitiv në këtë sfidë.

Të dyja ekipet kanë publikuar formacionet startuese:

https://twitter.com/svenskfotboll/status/1404495631624847364?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1404495631624847364%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Falbeu.com%2Fsport%2Fformacionet-zyrtare-spanje-suedi-foto-lajm%2F68834%2F

https://twitter.com/SeFutbol/status/1404494875962314757?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1404494875962314757%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Falbeu.com%2Fsport%2Fformacionet-zyrtare-spanje-suedi-foto-lajm%2F68834%2F