Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

”Vdiqa me të puth”, shtrirë në krevat Fifi dhe Graniti nuk kursejnë fjalët e bukura për njëri-tjetrin!

Çdo ditë që kalon bëhet më dinamike situata brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”, ku zbulohen shumë të pathëna dhe konkurrentët afrohen më shumë me njëri -tjetrin. Por ata që janë komentuar më së shumti janë dy prej banorëve, Fifi dhe Graniti.

Ata janë komentuar kudo në rrjet si çifti i parë i mundshëm në shtëpinë e “Big Brother VIP”, ndonëse refuzojnë të pranojnë se mes tyre ka diçka më shumë se shoqëri. Por sado që e mohojnë, afrimiteti mes tyre gjithmonë “i nxjerr zbuluar”. Mbrëmjen e djeshme, dyshja janë shfaqur teksa qëndronin në krevatet e tyre ngjitur me njëri-tjetrin dhe fjalët e ëmbla që thonin ishin gjithçka na duhej për të vërtetur se mes tyre vërtet po lind diçka.

Fifi: Je shumë i mirë.

Graniti: Edhe ti.

Fifi: Ti je më i mirë se unë.

Graniti: Jo. Ti je më e mirë dhe më e kujdesshme.

Fifi: Vdiqa me të përqafu.

Graniti: Edhe unë ty me të puthë.

Në shoqëri nuk ka xhelozi e Fifi duket se po e tregon qartazi këtë. Këngëtarja shpesh shfaq xhelozi ndaj një banoreje tjetër, bëhet fjalë pikërisht për Semin. Teksa Graniti dhe kjo e fundit kishin qenë bashkë në dush, Fifi nuk e mbajti dot xhelozinë dhe ‘i kërkon llogari’ futbollistit.

Si u ndjeve kur u lave? A ja fërkuat njëri-tjetrit shpinën?