Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Aktualitet

Zjarr në banesë, humb jetën 65 vjeçari në Korçë!

Një 65-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme në Korçë, pasi banesa në të cilën ai rrinte u përfshi nga flakët. Viktima është identifikuar si Vasil Dolani, ndërsa ngjarja u regjistrua në lagjen 12 në qytet, në zonë e quajtur Çezma e Amzës.

Në momentin që ka rënë zjarri në banesë kanë qenë 4 persona, ku 3 prej tyre mundën të dilnin në kohë jashtë, por fatkeqësisht 65-vjeçari mbeti i bllokuar brenda, duke bërë që të humbte jetën nga flakët.

Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit në banesë, ndërsa në vendngjarje kanë shkuar policia dhe zjarrfikësja.

Vijon…