Dita e babait, Drake publikon foton më të ëmbël të djalit të tij

Në ditën e babait në SHBA të gjithë kanë bërë dedikime të bukura për baballarët e tyre duke ndarë dhe fotot më të ëmbla me fansat në rrjetet sociale.

Reperi i famshëm Drake ka bërë diçka tjetër, si rrallëherë ai ka postuar një foto të djalit të tij Adonis i sapo zgjuar nga gjumi.

33-vjeçari ka uruar të gjithë meshkujt që kanë fëmijë gëzuar ditën e babait duke shfaqur me krenari vogëlushin e tij.

Me shume nga: Drake