Nesër çerekfinalja e Kupës së Shqipërisë

Futbolli shqiptar vazhdon nesër me fazën çerekfinale të kupës së Shqipërisë. Një ndër sfidat më tërheqëse mbetet ajo mes Tiranës kryesuese të Superliges dhe Besëlidhjes. Skuadra lezhiane që vjen nga Kategoria e Parë, më herët eliminoi Partizanin dhe tashmë shihet si një kundershte që kërkon impenjim më të madh.