Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Fashion Showbiz

Askush nuk argëtohet më shumë sesa Cardi B kur vjen puna tek veshja!

Të gjithëve ju lind pyetja nëse është një zog apo është një aeroplan ose një luledielli. Kjo është pikërisht ajo që mendojmë kur shikojmë Cardi B të shfaqet me një mori të ndryshme veshjesh sidomos në Javën e Modës që u mbajt në Paris këtë vit. Kjo energji e çuditshme e modës është nënshkrimi i vetë Cardi-t, por ajo e ka ngritur në një nivel të lartë çdo konceptim kur vjen puna tek veshja. Reperja ka dëshmuar se është mbretëresha që na bën të hamendësojmë. Në kontekstin e duhur, të gjithëve na pëlqen kur yjet krijojnë një spektakël dhe qartësisht Cardi nuk zhgënjen asnjëherë.

1. Balenciaga

2. Thierry Mugler

3. Richard Quinn

4. Richard Quinn

5. Roberto Cavalli dhe Gladys-Tamez

6. Richard Quinn

7. Schiaparelli

8. Thierry Mugler