Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Dua Lipa dhe Gigi Hadid më magjepsëse se kurrë, kunatat shfaqen për Versace!

Dua Lipa dhe Gigi Hadid tregojnë barkun e tyre të tonifikuar në veshje me stil teksa shijojnë darkën së bashku pasi shkuan në Javën e Modës në Milano. Bukuroshet siguruan që të gjithë sytë të ishin mbi to ndërsa “sulmuan” pistën për shfaqjen e modës Versace në Javën e Modës në Milano të premten.

Modelet shfaqën barkun e tyre të tonifikuar, me Dua 26-vjeçare, duke veshur një triko të gjelbër të ndritshme, një fund dhe këpucë të trasha rozë. Këngëtarja hodhi një çantë rozë mbi shpatull dhe u aksesorizua më tej me një gjerdan të trashë dhe unaza në gishtat e saj.

Flokët e saj brune ishin stiluar dhe të drejta, dhe ajo tërhoqi vëmendjen në pistë me veshjen e saj metalike dhe me shkëlqim.

Ndërkohë Gigi, mbante veshur diçka të mrekullueshme dhe gjithashtu paraqiste një çarje të guximshme të kofshës.

Gigi dukej magjike në pasarelë me veshje perfekte dhe makeup që tërhiqte vëmendjen.

Dua dhe Gigi janë të afërta, teksa Dua del me vëllain model të Gigi, 22-vjeçarin Anwar Hadid.

Gigi është bërë nënë dhe pamja e saj vazhdon të duket e mrekullueshme, ndërsa linjat perfekte nuk janë zhdukur. Ndërkohë, Dua është një nga këngëtare shumë e suksesshme e cila na ka nderuar të gjithë shqiptarët me talentin dhe profesionalizmin e saj. Duket se vajzat kanë një marëdhënie të mrekullueshmje, gjë që e kanë shfaqye shpeshherë me foto së bashku.