Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Showbiz

Eliza Dushku në pritje të ëmbël

Aktorja hollivudiane me origjinë shqiptare ka zbuluar një lajm shumë të mirë.

Së shpejti Eliza Dushku do të bëhet nënë dhe kjo u mësua gjatë kohës kur ajo po kalonte në tapetin e kuq. Eliza dhe bashkëshorti i saj Peter Palandijan u shfaqën së bashku në premierën e filmit “Mapplethorpe” në New York.

38-vjeçarja u sigurua që barku i saj i rrumbullakët të ishte i dukshëm dhe në këtë mënyrë të gjithë mësuan se ajo është në pritje të fëmijës së saj të parë.