Celebrities Gossip Showbiz

Jo e vetme, Madonna maskohet së bashku me fëmijët e saj dhe i mrekullon të gjithë!

Madonna u shndërrua teksa ndau argëtimin e saj për Halloween me 18.6 milionë ndjekësit e saj në Instagram të hënën. 64-vjeçarja veshi një fustan të kuq teksa kanalizonte Mbretëreshën e Zemrave me natyrë të keqe nga romani i Lewis Carroll, i vitit 1865, Alice in Wonderland, ndërkohë që ishte me fëmijët e saj.

Superylli ndau një sërë videosh dhe fotosh të natës argëtuese, madje u sigurua që të citonte linjën e preferuar të personazhit, duke parë kamerën në një moment për të thënë “Hiq kokën!” Asaj iu bashkua djali i saj David Banda, 17 vjeç, dhe vajzat e saj binjake Stelle dhe Estere, 10 vjeç.

Madonna kishte veshur një kurorë kryq argjendi të dizajnuar në mënyrë të ndërlikuar sipër kokës së saj dhe fustanin e saj luksoz të kuq dhe floriri e kishte aksesuar me doreza të bardha dhe një jakë të bardhë. Flokët e gjata ngjyrë gështenjë të yllit ishin stiluar në kaçurrela që vinin poshtë shpatullave të saj për mbrëmjen.

Artistja kishte një shkëlqim të plotë, duke theksuar faqet e saj me skuqje, duke veshur buzëkuq të kuq të errët dhe duke tërhequr vëmendjen te sytë e saj blu me rimel bronzi. Mbretëresha e popit shkëlqeu më tej me pamjen e saj me një numër unazash argjendi të trashë në duar. Në dorën e saj, nëna e gjashtë fëmijëve mbante një skeptër të mrekullueshëm argjendi.