Celebrities Gossip Health & Beauty Showbiz

Këta fëmijë VIP-ash janë kopja e mamit dhe babit, po ju kujt i ngjani më shumë?!

Shpesh, fansat shikojnë dhe ndjekin çdo ngjarje të jetës së fëmijëve të VIP-ave që nga lindja e tyre. Shumë prej nesh ndihen kurioz se si rriten pasardhësit e njerëzve të talentuar te botës së showbiz-it. Nuk është e rrallë që fëmijë të tillë të bëhen personazhe publike, po njësoj si prindërit e tyre.

‘Bright Side’ së fundmi na ka bërë një prezantim të disa prej fëmijëve të yjeve tuaj të preferuar të cilët ngjajnë ekstremisht shumë me të dy prindërit. Hidhini një sy fotove dhe do të na besoni…

1.Raff Law, djali i Sadie Frost dhe Jude Law

2.Liv Tyler, vajza e Bebe Buell dhe Steven Tyler

3.Ava Phillippe, vajza e Reese Witherspoon dhe Ryan Phillippe

4.Brooklyn Beckham, djali i Victoria dhe David Beckham

5.Lily-Rose Depp, vajza e Vanessa Paradis dhe Johnny Depp

6.Maya Hawke, vajza e Uma Thurman dhe Ethan Hawke

7.Rumer Willis, vajza e Demi Moore dhe Bruce Willis

8.Deva Cassel, vajza e Monica Bellucci dhe Vincent Cassel

9.Jaden Smith, djali i Jada Pinkett Smith dhe Will Smith

10.Shiloh Jolie-Pitt, vajza e Angelina Jolie dhe Brad Pitt

11.Dakota Johnson, vajza e Melanie Griffith dhe Don Johnson

12.Ever Anderson, vajza e Milla Jovovich dhe Paul Anderson

13.Frances Bean Cobain, vajza e Courtney Love dhe Kurt Cobain

14.Zoë Kravitz, vajza e Lisa Bonet dhe Lenny Kravitz