Horoskopi

Koloreto Cukali lexon “Horoskopin Gej” për jetën seksuale

Koloreto Cukali në “Sot nuk është e hënë” lexoi një horoskop ndryshe, pra ‘Horoskopin Gej”, të marrë nga revista “Historia ime”. Njihuni me karakteristikat seksuale vetëm për ata persona që janë gej, ja sipas shenjave të horoskopit.

 

Dashi

Si është: Posesiv

Si eksitohet: Puthjet në qafë

Përpara seksit: Zihet me personin që do bëjë seks, që të jetë seks i ashpër dhe me nerv.

Demi

Si është: Gej mosbesues

Si eksitohet: E folura e pisët

Përpara seksit: Blen 3 kuti shllak

Binjakët

Si është: Gej dramatik

Si eksitohet: Buzëqeshje të ëmbla

Përpara seksit: Ndez qirinj me aroma të mira nëpër dhomë

 

Gaforrja

Si është: Gej djallëzor

Si eksitohet: Ledhatimi i lëkurës me gishta

Përpara seksit: Ta bën të qartë që nuk do asnjë gjë serioze

 

Luani

Si është: Ekstra Gej

Si eksitohet: Ashpërsia

Përpara seksit: Ngacmon, Ngacmon, ngacmon…

Virgjëresha

Si është: Gej i pavendosur

Si eksitohet: Shuplaka vitheve

Përpara seksit: Del të blejë të brendshme seksi, por nuk vendos dot cilat i pëlqejnë dhe i blen të gjitha.

 

Peshorja

Si është: Gej në thelb

Si eksitohet: E veshura provokative

Përpara seksit: Kalon një orë duke kontrolluar për një pozicion seksual që do ta kënaqë më shumë partnerin/en.

Akrepi

Si është: Super Gej

Si eksitohet: Të thithurat në qafë

Përpara seksit: Pastron pluhrin nga prangat dhe kamzhikët

 

Shigjetari

Si është: Gej “nuk jam gej”

Si eksitohet:  Muskujt

Përpara seksit: Merr leksione striptizmi dhe kontrollon

 

Bricjapi

Si është: Gej i shkujdesur

Si eksitohet: Duar/Krahë venozë

Përpara seksit: Përgatit një darkë të këndshme dhe të hedh verë vazhdimisht

 

Ujori

Si është: Gej i pasigurt

Si eksitohet: Parfum/After-shave tërheqës

Përpara seksit: Nxjerr koleksionin e kondomëve që shkëlqejnë në errësirë

Peshqit

Si është: Gej krijues

Si eksitohet: Buzët e trasha

Përpara seksit: Kontrollon se çfarë teme do të ketë loja me role.