Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Gossip Showbiz

Miriami i kërkon një bebe tjetër Albanit!

Disa javë më parë Alban Skënderaj dhe Miriam Cani në një intervistë shprehën me bindje se nuk dëshirojnë ta zgjerojnë familjen e tyre sepse dy fëmijë janë mjaftueshëm.

Por së fundmi, duket se Miriam ka ndryshuar mendim, pasi në ditën e lindjes së saj ajo publikoi një foto të familjes së tyre, ku i ka kërkuar Albanit një tjetër fëmijë.

Dhe kur reflektoj në ditë si kjo e sotmja mund të them që asnjë sukses tjetër nuk i afrohet dashurisë dhe plotësimit që më dhuroni ju. Alban, si thua, e zgjerojmë dhe pak familjen?