Celebrities Gossip Showbiz

Një ‘date’ më tradicional se ky i Dafinës dhe Dj Geek nuk keni parë…

Dafina Zeqiri është një nga divat e muzikës shqiptare që padyshim sjell shumë hite e ndër vite nuk e ka humbur aspak unikalitetin e saj duke vazhduar të lançojë projekte shumë unike. Tanimë mbi jetën e saj private dihet se është në një lidhje me Dj Geek, me të cilin ka një marrëdhënie prej kohësh. Dyshja e ndërpreu lidhjen e tyre për një periudhë, por më pas duket se ‘dashuria triumfoi’ dhe tanimë janë bashkë më të lumtur se kurrë.

E teksa që pas ribashkimit postimet mes çiftit nuk kanë munguar, më i fundit na i bëri ‘sytë zemra’. Dafi dhe Geek shfaqen më të lumtur se kurrë bashkë në një ‘date’… epo shumë tradicional. Dyshja ndodhen në ‘katund’ siç e ka cilësuar bukuroshja dhe të veshur shumë sportivë, na treguan edhe një herë përse janë ndër më të preferuarit e showbiz-it.

Vibin n’Katun 

Dafi gjithmonë përflitet për muzikën e mirë që na ka dhuruar ndër vite, megjithatë edhe për sa i përket marrëdhënieve me koleget nuk është diskutuar pak. Së fundmi me anë të një postimi në rrjete sociale, bukuroshja duket se ka hedhur një ‘thumb’, por kishte diçka konkrete për të kuptuar se kujt i drejtohej.

Këngëtarja nuk ka pasur të ndalur edhe me shumë projekte të reja solo dhe bashkëpunime. Kujtojmë se para pak ditësh, Dafina ka publikuar këngën më të re, një bashkëpunim me reperin e njohur Elinel. Kënga e re e titulluar “Faj” është pëlqyer shumë nga ndjekësit dhe deri më tani i ka kaluar 2 milion klikime.