Celebrities Gossip Showbiz

Pas premierës së ‘The Kardashians’, Khloé Kardashian donte që të mos shfaqej më në rrjetet sociale për një arsye shumë të fortë!

Së fundmi Khloé Kardashian ka thënë se kishte frikë të shfaqej në internet pas premierës së sezonit të dytë të reality show-t të tyre ‘Kardashians’ pasi sipas saj ishte një nga episodet më të vështira të xhiruara ndonjëherë. Ajo filloi të shkruante në rrjetin e saj social Twitter:

Ju dua! Jam shumë e zhytur në emocione dërrmuese nga leximi i tweeteve dhe komenteve tuaja për episodin e premierës. Duhet të jem e sinqertë se kisha frikë që të hyja në internet, por miqtë dhe familja vazhdonin të më tregonin se sa të dashur dhe të sjellshëm ishin të gjithë. Vendosa të shikoja veten.

Episodi ishte një përgjegjësi e madhe për Khloe, pasi ky ishte episodi rreth përjetimeve të saj dhe pasojave kur ajo zbuloi se ylli i NBA-së, Tristan Thompson kishte një fëmijë tjetër me dikë tjetër, dhe e dinte për këtë, ndërsa ata planifikonin fëmijën e tyre nëpërmjet një nëne surrogate. Episodi përfundoi kur nëna surrogate solli në jetë një djalë në korrik dhe se si ajo ishte jashtëzakonisht e lumtur.

Sado hezitova, jam shumë mirënjohëse që e bëra! Nuk kam parë kurrë kaq shumë dashuri, mirësi dhe ndjeshmëri për një kohë vërtet të gjatë në rrjetet sociale. Faleminderit të gjithëve që jeni të sjellshëm, mbështetës dhe të dashur. Faleminderit që jeni të butë dhe mirëkuptues.

Së fundi, ajo e mbylli deklaratën e saj duke thënë:

Faleminderit që gjetët kohën tuaj për të parë, pavarësisht nga ndjenjat tuaja ndaj meje. Unë ju vlerësoj të gjithëve.