Botë e Çuditshme

Propozimi romantik buzë liqenit dështoi ‘me sukses’!

Një propozim romantik dështoi në mënyrë spektakolare pasi një unazë fejese prej 1000 paundësh përfundoi në liqen. Propozimi, në një mjedis piktoresk, supozohej të ishte diçka që Ross Bamber dhe Geri Ashforth do ta mbanin mend për pjesën tjetër të jetës së tyre.

Por dhëndri i ardhshëm Ross nuk mund ta besonte kur muajt e tij të planifikimit të kujdesshëm u shkatërruan kur unaza e fejesës ra nëpër boshllëqet në dru dhe në ujë. Ai kishte shpresuar të regjistronte propozimin për martesë në kamera në buzë të një liqeni në Norfolk.

Momenti u kap dhe tregon se unaza po zhduket nga sytë, ndërsa Geri kishte sytë mbyllur. Ross kishte menduar për gjithçka me qirinj në kuvertë dhe mendoi kohën kur dielli po perëndonte mbi liqen. Ishte diçka që e kishte planifikuar prej muajsh dhe çdo detaj ishte menduar paraprakisht. Ross kapi dorën e partneres së tij dhe e çoi atë përtej shtratit në buzë të ujit.

@geriiashforth

#gonewrong #proposalgonewrong #proposal #proposalvideo #ringdrop #marriage #marriagehumor #marriedlife #viral #viralvideo #inthelake #fyp #foryoupage

♬ original sound – Gerii Ashforth

Ai tha:

E pashë teksa po kërcente përgjatë stolisjes dhe ra në skajin e njërës prej dërrasave të stolisjes.

Video e propozimit është bërë virale në TikTok. Çifti kishte marrë me qira një vend luksoz dhe kuvertën në Wispy Meadows në Watton.