Fashion Lifestyle

Xhaketat sportive, veshja që ju duhet për gjatë gjithë vitit!

Me ardhjen e prerjeve më të lirshme dhe ngjyrave më të lehta, xhaketat e këtij sezoni ofrojnë atë që ju duhet për gjatë gjithë vitit. Xhaketat sportive janë artikujt më të gjithanshëm në dollapët tanë. Nga agimi deri në muzg, nga dimri në pranverë, një xhaketë sportive e shihni kudo, qoftë në dasmë, takim pune apo paradrekë fundjave.

Isabel Marant

£545.83

Duke qenë se komoditeti është faktori mbizotërues këtë sezon, ata e kanë liruar disi xhaketën, duke ofruar prerje të relaksuara dhe ngjyra më të lehta që ndihen të freskëta dhe argëtuese, më shumë sesa formale. Rasti kryesor, oferta e Isabel Marant me një nuancë të errët të skuqur. Duke shfaqur një përshtatje të madhe në kadife me ndjesi retro, është po aq e lehtë për t’u veshur me një fustan ose xhinse.

Po kërkoni diçka të përjetshme? Ndryshoni të zezat tuaja të dimrit me blu, krem dhe kafe të çelur nga Acne Studios, The Row dhe Khaite, kombinojini me pantallona të gjera për të krijuar një pamje që është e denjë për sallën e mbledhjeve dhe për bar gjithashtu. Ndërkohë, xhaketat e Victoria Beckham janë ideale për veshjen e biznesit tuaj. Me formën e tyre me dy krahë, kjo xhaketë është ideale, visheni gjithmonë pavarësisht nga moti apo stina.

Victoria Beckham

£741.67