Celebrities Gossip Showbiz

Yll Limani zbulon pak nga ‘perla’ e tij të radhës dhe duket se të gjithë do të fiksohen me të!

Yll Limani është padyshim një ndër këngëtarët më të pëlqyer dhe me më shumë fansa në showbizin shqiptar. E kjo jo më kot. Çdo këngë e tij arrin të marrë gjithë vëmendjen e duhur dhe të rrëmbejë menjëherë zemrat e të gjithë publikut. Ylli, me zërin dhe këngët e tij aq të veçanta ka arritur që përherë të përçojë tek publiku emocion, çfarëdo moshe që ata të kenë.

Pas suksesit të kësaj vere me projektet e tij muzikore dhe koncertet e shumta duket se Ylli ka menduar edhe për sezonin e ri, pasi së fundmi ka zbuluar pak nga kënga e tij e re, e cila është një bashkëpunim me artistët e njohur ndërkombëtar, Sidarta dhe Ramoon. Ylli ka zbuluar gjithashtu se kënga do të publikohet në tetor dhe do të titullohet “Spiti”. E vetëm pak më parë Ylli ka postuar një video të tij teksa improvizon këngën e tij të re, e cila mendohet se do të jetë bashkëpunimi me Sidarta dhe Ramoon.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by YLL LIMANI (@ylllimani)

Ylli ka ndarë në rrjete sociale një postim të një prej ndjekësve të tij ku thuhet: ‘Vuan Ylli, vuan Dafina, vuaj unë, vuan shoqëria, vuan gjithë familja’, krahas duket se na ka zbuluar se ai vetë dhe Dafina janë në lidhje romantike me partnerët e tyre dhe janë shumë të lumtur.