FSHF nis hetimet për ndeshjen Bylis-Tirana

Komisioni i Etikës në Federatën Shqiptare të Futbollit, nis hetimin e ndeshjes së parë gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë mes Bylisit dhe Tiranës që përfundoi me rezultatin 2-1. Aktualisht po grumbullohen pamjet filmike dhe deklaratat e protagonisteve pas përballjes. Presidenti i bardhebluve Refik Hariri e cilësoi një ndeshje me episode të dyshimta.