03/2024

Romeo: Mendoj që vajzat po heqin njëra-tjetrën…
E shihnin Eglën finaliste?! Lisi i keqardhur për të: Më erdhi keq për Eglën por loja e saj ishte…
Koment i ndeshjes Teuta-Tirana/Çfarë pritet të ndodhë në ndeshjet e radhës?
3 minuta histori në Pasó/“GANEFO” – Lojërat kundër imperializmit ku edhe Shqipëria merrte pjesë!
Ja skuadrat me koeficent më të lartë që mund të fitojnë Euro 2024!
Çfarë kuptoi trajneri Sylvinho nga ndeshjet e fundit të kombëtares shqiptare?!
Kush do të jenë yjet e ardhshëm të El Clásico dhe LaLiga?
NATO mbështetjeje ushtarake për Ukrainën me vlerë 100 miliardë euro!
Nis trajnimi i 16 mijë mësuesve, procesi do të zgjasë dy vite, fokusi te inovacioni dhe teknologjia e avancuar!
Graciano-Romeos: Si do ndiheshe nëse sapo del nga “BBV3” do ndahesh nga Heidi?
PD nis procesin e përzgjedhjes së kandidatëve për deputet, Kryesia përcakton rregullat dhe kriteret!
Berisha kërkon lirinë, Gjykata e Lartë cakton datën për përballjen e radhës
Zjarr masiv në kodrat e Peshtanit, vendi ku janë vendosur antenat televizive dhe ato celulare! Zjarrfikësit po hasin vështirësi!
Rumania dhe Bullgaria në Schengen/Qytetarët, liri lëvizjeje në rrugë ajrore e detare!
Klasifikimi që ndez garën e Japonisë në F1!
Rezultatet paraprake të zgjedhjeve në Turqi/ Në Stamboll dhe Ankara Erdogan kalon forcë e dytë, ja kush kryeson!
“Juli dhe Romeo do ju shohin në stol…”/ Çfarë pret Roza nga Jetmiri dhe Liami?
Liami flet për ish-bashkëshorten/ Françeska për Heidin: Miss tradhëtia!
Juli habit me deklaratën për Heidin: Ajo është më e…
“Kurti ka kërcënuar Serbinë” , Vuçiç: Qeverinë tonë të re e presin detyra të vështira!
Izraeli sulmon një kamp afër një spitali në Gazë!
“Do luaj me Romeon dhe Julin…”/ Jetmiri: Do i shoh të vetëshkatërrohen!
Romeo flet për përmendjen e njerëzve nga jashtë: Thonë gjithçka që duan sepse e dinë që…
“Big Brother VIP – Live nga Shtëpia” nis me debate mes Meritonit dhe Romeos, shkak ikja e Eglës
Juli: E dija nga jashtë që Romeo… “Banorët kanë ndryshuar, skemat janë minimizuar“, ja çfarë thotë Graciano!
Franca do t’i dërgojë Ukrainës autoblinda të vjetra dhe raketa të reja!
Mbyllet votimi në Turqi, pritet të nisë procesi i numërimit, mbi 16 të plagosur!
Ka rënë sistemi TIMS? Reagon Policia e Shtetit: Funksionon normalisht në të gjitha pikat e kalimit kufitar!
BBV – Live nga Shtëpia/ Rike – Françeskës: Pse eksitohesh kur…
Dashuria-Pakujdesia-Viktimizimi/ Banorët diskutojnë: Trekëndësh Bermude që…
BBV – Live nga Shtëpia/ Erjola dhe Rike njëzëri, Juli banori me strategjinë më të fortë brenda shtëpisë!
BBV – Live nga Shtëpia/Roza: “E hedh provokimin në dy kuptime, aty ku i djeg vazhdon loja”!
BBV – Live nga Shtëpia/Finalja sipas Romeos, Heidit e Meritonit!
Big Brother Live nga Shtëpia/Sherr Romeo-Meritoni për viktimizimin/Kush e përdor më shumë?
Greva e doganierëve grekë, pala shqiptare jep njoftimin e rëndësishëm!
“Urbi et Orbi”, Papa nuk harron integrimin europian të Ballkanit Perëndimor!
Mesha e Pashkës, Imzot Dodaj kërkon horizont më me shpresë për të rinjtë!
Farmaciste Sotira shpejgon ndryshimin mes paracetamolit e takipirinës, marrjes së antibiotikëve dhe…
Luftë krimit, bilanci: 90 operacione policore në mars 2024, 553 të arrestuar!