Celebrities Film & Tv

Aktorja e njohur zbulon se puthja e Daphne dhe Velma në “Scooby Doo” u pre dhe nuk u shfaq kurrë për një arsye!

Teksa ajo mund të jetë duke e përqendruar energjinë e saj në shfaqjen e re të Paramount+, “Wolf Pack” (ku mban edhe rolin e producentes), Sarah Michelle Gellar po u jep fansave gjithashtu një dozë nostalgjie duke konfirmuar thashethemet e vjetra se kishte ndodhur një puthje e Velma-s dhe Daphne-s në filmin e vitit 2002 Scooby Doo. Ajo përmendi skenën e “humbur” gjatë një paraqitje në “Watch What Happens Live with Andy Cohen”, ku një telefonuese përmendi edhe njëherë legjendën urbane. Fansja pyeti nëse Gellar mendonte apo jo se mund të kishte pasur ndër të tjera një puthje midis Daphne dhe Velma. Në fillim Sarah sikur hezitoi të tregonte të gjithë historinë e plotë.

Kur prezantuesi Andy Cohen këmbënguli që Gellar të ofronte më shumë detaje, ajo i shpalosi të gjitha, duke thënë:

Puthja, po, u pre. Ishte një puthje e vërtetë midis Daphne dhe Velma që u pre. Më duket sikur bota dëshiron ta shoh, por nuk e di ku është.

People vëren se James Gunn, i cili drejtoi filmin, në fakt ndau në një postim në Facebook të vitit 2017 se pjesa e tij origjinale e Scooby Doo u vlerësua. Gellar tregoi gjithashtu se kishte momente të tjera jo shumë miqësore për familjen në film që duhej të editoheshin dhe të priteshin. Gellar tregoi se:

Ishte edhe një pjesë e mrekullueshme, ku nuk do ta harroj kurrë, po zihemi, Daphne dhe Fred, dhe më pas i bërtas atij: “Dhe ajo askoti të bën të dukesh gay!”. dhe unë përplas derën. Ata e prenë edhe atë. Mendoj se kjo ishte arsyeja pse u nënshkrua në film. E di mendimin e të gjithëve për një kohë të gjatë … kishte gjithmonë implikime për Fred që ishte i interesuar për të dyja palët. Të gjithë u prenë. [Filmi] ishte më pak miqësor për familjen për të filluar.