Celebrities Gossip Showbiz

“Anulojeni këtë tr*p!” Mesa duket dikush e ka nervozuar shumë Arbenitën…

Modelja bukuroshe Arbenita Ismajli, njëkohësisht partnerja e reperit të njohur shqiptar, Fero. Së fundmi ka vendosur të angazhohet me një biznes të sajin përpos modelimit. Bukuroshja nuk i është larguar pasionit të saj duke hapur kështu agjencinë e saj të rekrutimit të modeleve. Ajo gjithashtu nuk qëndron kurrë larg rrjeteve sociale dhe i mban shpesh ndjekësit të informuar mbi jetën e saj si profesionale ashtu dhe atë personale.

E padyshim si një figurë publike, çdo mesazh apo rrëfim i saji ndikon shumë te ndjekësit dhe e tillë ka qenë një postim i saj i bërë disa orë më parë. Së fundmi, viral në rrjete sociale është bërë Andrew Tate, një djalë i cili flet për marrëdhëniet e tij me vajza të ndryshme dhe si i trajton ato. ‘Fenomeni Tate’ i ka ndarë ndjekësit në dy grupime, disa që e mbështesin dhe disa që janë kundër tij dhe mendimeve që përcjell.

Në grupin e dytë mesa duket përfshihet dhe Arbenita, e cila i është drejtuar me fjalë shumë të ashpra.

Është koha që ta anuloni këtë tr*p 

Modelja dhe reperi i famshëm shqiptar Fero janë bërë prindër për herë të parë. Dyshja e showbiz-it janë bekuar me një vogëlushe të cilën e kanë quajtur Nina.