Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Live From Tirana

Blogerja Erita Baxha: “Ja çfarë më bën të lumtur nga një mashkull!”

Avokatja Erita Baxha, e cila është bërë e njohur si blogere nga videot që poston në kanalin e saj në YouTube ka folur ditën e sotme për marrëdhëniet e ndërlikuara në çift, çfarë e bën një lidhje të ecë dhe çfarë e lumturon atë nga një mashkull. Për më shumë dëgjoni përgjigjet e saj për “Live From Tirana”.

Ksenja Shoshaj
Stenaldo Mëhilli
DJ Danko