Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Health & Beauty Showbiz

“Çfarë trend-i i tmerrshëm ishte”/për çfarë e ka fjalën këngëtarja Jade Thirlwall?!

Këngëtarja e njohur e grupit “Little Mix”, Jade Thirlwall së fundmi ka pohuar se ka patur momente të tmerrshme në jetën e saj teksa shihte disa foto të së kaluarës kur flokët ngjasonin me Homer Simpson dhe shkëlqyesi i buzëve ishte një trend.

Jam e sigurt se kushdo që e lexon këtë kujton një pamje të së kaluarës që i bën të dridhen. Po, edhe të famshmit kanë përjetuar ato momente.

Jade Thirlwall, e cila ka pasur momente të panumërta grimi, pranon se ajo gjithashtu shikon disa fotografi të caktuara dhe nuk mund të mos ndiejë keqardhje.

Kjo më bën të ndihem shumë më mirë. Kur isha adoleshente, ishte ajo fazë ku të gjithë vendosnin një shkëlqyes në buzët e tyre. Çfarë trend-i i tmerrshëm ishte!

Jade vazhdon:

Por unë mendoj se me kalimin e viteve, veçanërisht në Little Mix, kemi pasur pamje jo shumë të shkëlqyera, por gjithçka është një kurbë mësimi, apo jo? Dhe nëse është e asaj kohe, nuk mund të pendohesh.

Ndërkaq, rikujtojmë se “Little Mix” nuk arriti që ta pranojë dhe ta promovojë debutimin e parë solo të ish-shoqes së tyre të grupit, Jesy Nelson. Vajzat bukuroshe kanë vazhduar normalisht rutinën e tyre pa u shqetësuar aspak në lidhje me këngën e re që Jesy ka lançuar pak ditë më parë. Në rrjetet e tyre sociale janë parë vetëm postime në lidhje me albumin e ri që pritet të dalë shumë shpejt.

Nelson ndërkaq ka zbuluar se nuk ka folur me shoqet e saj të grupit ‘Little Mix’ që kur u largua nga grupi në muajin dhjetor të vitit të kaluar. Këngëtarja bukuroshe kryesoi listat së bashku me Leigh-Anne Pinnock, Jade Thirlwall dhe Perrie Edwards për nëntë vjet me radhë pasi gjeti famë në ‘X Factor’ në vitin 2011, megjithatë Jesy u largua nga grupi pas problemeve të saj të shëndetit mendor.