Celebrities Fashion

Ja si ishin veshur yjet e famshëm në eventin e ‘ELLE 2021: Women in Hollywood’!

Mbrëmjen e djeshme është zhvilluar eventi më i madh i ‘ELLE’. Pasi eventi i vitit të kaluar “Women in Hollywood” u anulua për shkak të pandemisë së COVID-19, të gjithë e dinin se ngjarja e këtij viti do të ishte mjaft e veçantë dhe kështu rezultoi. Këtë vit, të gjithë të ftuarit zbritën në Tarracën e Familjes Dolby në Akademinë e re në Bulevardin Wilshire në Los Angelos për të festuar në nder të femrave të Hollywood për ‘ELLE’ në vitin 2021 si Angelina Jolie, Halle Berry, Jodie Comer, Gemma Chan, Jennifer Hudson, Rita Moreno, Lauren Ridloff, Gal Gadot dhe Salma Hayek. Nëse jeni kurioz të shikoni se si ishin veshur yjet në tapetin e kuq ja ku i keni.

1. Halle Berry

2. Jennifer Hudson

3. Gal Gadot

4. Rita Moreno

5. Hailey Bieber

6. Ciara

7.MJ Rodriguez

8.Addison Rae

9.Demi Moore

10.Eva Longoria

11.Kerry Washington

12.Jordana Brewster

13.Terri Seymour

14.Odeya Rush

15.Ashley Longshore