Horoskopi

Këto janë zakonet e bezdisshme të secilës prej shenjave të Zodiakut!

Zakonet e këqija të gjithkujt janë të ndryshme, por duhet të dini se ato variojnë në bazë të shenjës suaj të horoskopit gjithashtu. Ndërkohë që sjelljet e mira apo të këqija të të gjithëve janë të shumëllojshme, më poshtë zbuloni zakonet më të bezdisshme të secilës prej shenjave te Zodiakut!

Dashi

Një dash ka tendencën te sillet si një drejtues. Ai dëshiron të udhëheqë gjithnjë, edhe në rastet kur nuk e meriton diçka të tillë. Më e keqja? Ai është një drejtues shumë i keq.

Demi

Zakoni apo vesi më i keq i një demi? Ai mund të jetë tmerrsisht shumë i ngadaltë, i ngathët dhe i hutuar. Një dem ka nevojë për dikë që ta drejtojë në shumicën e rasteve.

Binjakët

Një binjak është njeriu më i pavendosur që do të mund të njihni. Veproni ju para se një binjaku t’i jetë ndryshuar mendja.

Gaforrja

Një nga problemet më të mëdha me gaforren është se ka shumë gjasa që ajo të zgjohet me një humor të keq. Gjithashtu, një gaforreje i ndryshon humori sa hap e mbyll sytë.

Luani

Luani nuk mërzitet të flasë për veten gjatë gjithë kohës. Ai bëhet i mërzitshëm teksa rrëfen situata ku tregon sa i mrekullueshëm është.

Virgjëresha

Gjithçka që një virgjëreshë di të bëjë më së mirë është të thotë “jo”. Kjo shenjë e horoskopit pëlqen të refuzojë njerëz apo gjithçka tjetër.

Peshorja

Një romantike pasionante! Problemi më i madh me një peshore është se ajo largohet nga të gjithë në momentin kur është e dashuruar.

Akrepi

Ekspert në të lënit gjërat pas dore! Një akrep është ai që shtyn gjithçka dhe nuk tregohet aspak i përgjegjshëm. Kjo është karakteristika më e keqe e një akrepi.

Shigjetari

Njeriu më i rrëmujshëm që do të mund të njihni ndonjëherë! Zakoni më i bezdisshëm i një shigjetari, është pikërisht fakti se bën gjithnjë rrëmujë.

Bricjapi

Një bicjap është ai që kursen gjatë gjithë kohës. Mos u çudisni kur një bricjap të thotë se ka harruar paratë në shtëpi dhe ju detyron të paguani ju.

Ujori

Ujori është shenja më mosbesuese e Zodiakut. Një ujor do të dyshojë te ju pavarësisht sa të sinqertë tregoheni me të.

Peshqit

Problemi më i madh me peshqit është se harrojnë gjithçka. Ka shumë gjasa që një peshk t’ju lërë të prisni pafundësisht pasi ka harruar se keni lënë një takim.