Celebrities Film & Tv Showbiz

Kjo foto ka bindur fansat se aktori Daniel Radcliffe duhet të jetë Wolverine i ri!

Që nga fundi i aventurës së tij në sagën e Harry Potter në 2011, aktori Daniel Radcliffe është përpjekur të largohet pak nga ai imazhi i ‘djaloshit të mirë’ dhe ka pranuar role të të gjitha llojeve, disa prej tyre po aq befasuese sa ai i Miles Cassnova në ‘Guns Akimbo’. Por ajo që pamë në ‘Miracle Workers’ e vendos atë në pozitat e para ndër më të preferuarit për të qenë Wolverine i ri dhe për të pasuar Hugh Jackman.

Edhe pse deri më tani Taron Egerton dukej i preferuari për t’u “futur në këpucët” e heroit të X-Men pasi të rinisë ekskluziviteti i Marvel, ditët e fundit është shfaqur një fushatë për të vendosur aktorin britanik në rolin e njohur.

E gjithë kjo erdhi pas publikimit të një prej skenave të sezonit të katërt të ‘Miracle Workers’, nga TBS. Në një nga sekuencat, personazhi i Radcliffe përballet me disa robotë vrasës dhe, përpara se ta bëjë këtë, ai shqyen këmishën e tij dhe ekspozon disa muskuj befasues. Është një foto që ka tërhequr vëmendjen e më shumë se një personi të cilët menduan se aktori ishte në audicion për t’u bërë Wolverine.

Në fakt, midis montazheve është një në të cilin ata vendosin kthetrat klasike të personazhit në Radcliffe’s, duke lënë të kuptohet se sa mirë duket aktori britanik. Thashethemet sugjerojnë se interpretuesi nuk po kërkon, të paktën tani për tani, t’i bashkohet një ekskluziviteti të ri. Megjithatë, nuk do të ishte hera e parë që Hollywood befason botën.