Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Music Showbiz

Loredana nuk ka të ndalur, këngëtarja vjen me një tjetër projekt muzikor!

Loredana është një nga nga reperet më të suksesshme të momentit, e cila mesa duket nuk ka ndërmend që të ndalet këtë verë. Vetëm një muaj më parë, ajo dhe Mozzik sollën këngën e tyre “Rosenkrieg”, e cila u pëlqye shumë nga publiku. Megjithatë, ata nuk janë mjaftuar me kaq, sepse javën e kaluar lançuan një tjetër projekt muzikor, të titulluar “Oh Digga”.

Së fundmi, Loredana është bërë bashkë me një nga yjet e muzikës për të sjellë një tjetër hit. Bëhet fjalë për Wes Nelson, i njohur më së shumti për hitin që tashmë po dëgjohet kudo, “Nice To Meet Ya”. Këngëtarja bëri me dije në llogarinë e saj në “Instagram” këtë bashkëpunim me artistin e njohur. Nga fotot e publikuara mund të kuptojmë se xhirimet e klipit kanë nisur në Barcelonë.

Remiksi i këngës “Nice To Meet Ya” është ende në platformën “Spotify”, megjithatë shumë shpejt do të publikohet edhe në “YouTube” dhe çdo platformë tjetër.

Rikujtojmë se, një ngjarje tronditëse i ka ndodhur këngëtares. 10 burra të armatosur kanë hyrë në shtëpinë e Loredanës dhe kane vjedhur sende me vlerë. Reperja ka zbuluar se ata kanë vjedhur para, hard drive të kameramanit të saj, por më e trishtueshme për të është që i kanë vjedhur një send shumë personal.