Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Me të brendshme në shtrat, Enca provokon…

Enca është një artiste shumë e suksesshme e showbiz-it tonë dhe nuk mund ta mohojmë se është tepër e pëlqyer nga publiku. Këngët e saj brenda pak ditësh nga publikimi numërojnë miliona klikime duke e bërë këngëtaren shumë të klikuar.

Artistja shpesh ndan me ndjekësit e saj plot momente nga jeta e saj personale dhe kjo e bën atë tepër aktive në rrjete sociale. Bukuroshja shpesh nuk ngurron të tregohet tepër provokuese me postimet e saj, kështu ka ndodhur dhe këtë herë. Me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram në formën e një karuseli fotografish dhe mund të themi me plot gojë se ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve.

Enca ka mbajtur një fatkeqësi që i ka ndodhur para pak ditësh larg vëmendjes së publikut dhe këtë e tregoi vetëm pak ditë më parë me anë të disa postimeve në Instastory. Enca pak muaj pas humbjes së të atit, është në zi për humbjen e gjyshit të saj.

Rikujtojmë se, Enca ka publikuar këngën e saj me ritme verore, “Suavele”. Ky projekt muzikor ka 3 muaj nga lançimi dhe ka arritur plot 2 milion klikime. Teksa në këtë këngë, artistja shfaqet më pak provokuese nga sa jemi mësuar ta shohim zakonisht.