Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Gossip Showbiz

“Nuk kam pse t’i kërkoj falje në emisione!” Bashkëshorti i Palomës mendon se ajo është një gënjeshtare?!

Historia e jetës së Palomës, konkurrentes të “Big Brother VIP” ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.
Ajo shprehu rreth dhunës që ka përjetuar nga bashkëshorti i saj, producenti Alandy, gjatë kohës kur ai ishte i varur nga alkooli. Një bisedë kjo e kryer me Monikën, por në të njëjtën kohë me të gjithë publikun që ndjek shtëpinë më të famshme.

 

Por në spektaklin e të martës, bashkëshorti i saj i bëri një surprizë duke i dhuruar një trofe në të cilin shkruhej “Aktorja më e mirë”, gjë që i ka habitur të gjithë duke lindur dyshime se Paloma nuk e ka treguar historinë ashtu siç është në të vërtetë. Por më pas zbuloi se ishte një shaka, por sipas tij ajo nuk duhet të flistë më për të shkuarën e saj pasi nuk është aq tragjike sa ajo e bën. Diçka e tillë në fakt na la paksa të befasuar pasi më këtë deklaratë ai nënkuptoi se Paloma i ka hiperbolizuar gjërat.

Ditën e sotmë, pak minuta më parë, ka filluar dhe emisioni më i ri “Big Brother VIP Fan Club”, në të cilin ishte në një lidhje skype, muzikanti dhe bashkëshorti i Palomës, Alandy. Ai komentoi rreth takimit të tij me partneren, dhe u pyet se pse nuk kërkoi falje publike për gjërat që kishte bërë.

Artisti u shpreh duke thënë se nuk kishte pse të kërkonte falje nëpër emisione pasi ai atë gjë e ka bërë dhe tashmë ata jetojnë shumë të lumtur dhe janë mirë, ajo nuk kishte pse të përmendte një histori të tillë.

E ftuar në program është gjithashtu dhe Ina Çollaku, e cila iu drejtua Alandyt duke i treguar se biseda dhe fjalët e tij për Palomën si dhe dorëzimi i atij trofeu shihej shumë ndryshe nga publiku, sikur Alandy akuzonte Palomën si gënjeshtare. Por ai e ka mohuar diçka të tillë duke thënë se çfarë ka thënë Paloma ka qenë 70% e vërtetë. Gjë që sërish na ka bërë shumë konfuzë.