Celebrities Gossip Showbiz

Ray Liotta u nda nga jeta, publikohen fotot e fundit të aktorit krah Jacy Nittolo!

Aktori i Goodfellas, Ray Liotta, u pa duke u kapur për dore me të fejuarën e tij në fotot e fundit tronditëse të tij. Aktori vdiq në gjumë në moshën 67-vjeçare, ndërsa ndodhej në Republikën Domenikane, ku po xhironte për filmin e ardhshëm, “Dangerous Waters”.

Në fillim të këtij muaji, aktori i ndjerë u pa në humor të mirë teksa kapte duart me të fejuarën Jacy Nittolo, me të cilën u fejua në vitin 2020. Në foto, Ray kishte veshur një bluzë të thjeshtë të zezë me pantallona të zeza. Ai gjithashtu kishte një xhup të mbështjellë rreth belit.

Jacy dhe aktori u fotografuan në Pacific Palisades në Los Angeles pasi shijuan një darkë të hershme në një restorant italian të quajtur Spruzzo. Ajo ishte e gjitha e buzëqeshur teksa ishte në rrugë e shoqëruar nga i fejuari i saj i dashuruar. Jacy kishte veshur një bluzë të thjeshtë me xhinse të gjera. Liotta ishte fejuar në ditën e Krishtlindjes në vitin 2020. Liotta madje ndau lajmin me fansat e tij në atë kohë dhe tha:

Dëshirat e Krishtlindjeve bëhen realitet. I kërkova dashurisë së jetës sime të martohej me mua dhe falë Zotit ajo tha po!

Fotot e shëtitjes së tyre në Los Angeles janë bërë në fillim të këtij muaji, disa javë para vdekjes së tij tronditëse. Ray bëri debutimin e tij në film në vitin 1983, “The Lonely Lady”, por roli i tij i parë i madh në aktrim ishte “Something Wild” në 1986, gjë që i dha atij nominimin e tij të parë për Golden Globe.