Celebrities Gossip Showbiz

Reagon David Schwimmer pas spekulimeve për një romancë mes tij dhe Jennifer Aniston!

David Schwimmer ka mohuar pretendimet e një afrimiteti mes tij dhe Jennifer Aniston pas ‘Friends Reunion’. Sipas spekulimeve, aktorët kanë kaluar shumë kohë së bashku në shtëpinë e Aniston në LA pas ndjenjës së veçantë për njëri -tjetrin.

Pretendimi vjen pasi Aniston dhe Schwimmer, gjatë ribashkimit të kastit të ‘Friends’ në qershor, zbuluan se kishin një interes romantik jashtë ekranit gjatë xhirimit të serialit të suksesshëm në vitet 1990.

Pas ribashkimit, u bë e qartë se kujtimi i së kaluarës kishte ngjallur ndjenja për të dy dhe se kimia që ata duhej të varrosnin ishte akoma atje. 

Lajmi emocionoi fansat e Friends, të cilët shpresuan se kjo nxiti një romancë të mundshme mes çiftit.

Sidoqoftë, përfaqësuesit e Schwimmer kanë treguar për Huff Post UK se “nuk ka asgjë të vërtetë” në thashethemet për një romancë. Independent ka kontaktuar Schwimmer dhe Aniston për një reagim pas këtyre spekulimeve.

Rikujtojmë se, Schwimmer ka treguar më parë se kishte një “pëlqim të madh” ndaj Aniston, e cila sipas tij ishte “reciproke”.

Aktori që luan Ross është shprehur se ata kurrë nuk u lidhën bashkë pasi “njëri prej nesh ishte gjithmonë në një lidhje”, me Aniston, e cila luante Rachel, duke shtuar: “Ne e kanalizuam të gjithë adhurimin dhe dashurinë për njëri -tjetrin në Ross dhe Rachel.”

Aktorët treguan se afrimiteti që ata tregonin me njëri -tjetrin i bënte dhe aktorët e tjerë të serialit të mendonin se pëlqeheshin me njëri-tjetrin.