Celebrities Gossip Showbiz

Si rrallëherë, Eni Vasili ndan disa momente shumë të bukura nga jeta e saj private!

Më 6 korrik të vitit të kaluar gazetarja e njohur Eni Vasili u bë nënë për herë të parë. Ajo lindi dy vajza binjake të cilat i pagëzoi me emrat Sofi dhe Nikol si trashëgimi e emrave të gjyshes së bashkëshortit dhe babait të saj.

Megjithatë, Eni njihet për natyrën e saj diskrete, ndaj dhe postimet me të bijat apo nga momente private si përshembull, dasma janë të rralla. Por duket se, prezantuesja ka vendosur ‘ta bëjë zemrën gur’ dhe të ndajë me ne disa momente shumë të bukura të saj nga viti që lamë pas. Eni, gjithashtu pranoi se 2021-shi ka qenë viti më i bukur për të.

2021, çfarë viti…

https://www.instagram.com/reel/CZB8yH0qAu0/?utm_source=ig_embed&ig_rid=4649cee9-4480-4e93-a9b1-15457b6b7725

Eni është treguar diskrete me jetën e saj teksa pas lindjes së vajzave nuk zbuloi portretin e tyre, por vetëm disa momente më të rëndësishme që prej lindjes së tyre.

Takimi ynë i parë ishte një magji. Sofi dhe Nikol me risollën në jetë me lindjen e tyre. Të bekuara qofshin.