Celebrities Gossip Showbiz

Sondazhi i TAR/Cili banor mendoni se do të largohet nga “Big Brother VIP”?

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes. Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë, duke transmetuar shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin.

Vetëm pak minuta më parë ka nisur spektakli i sotëm dhe menjëherë ka nisur diskutimi mbi sëmundjen e Nitës dhe mendimin e banorëve mbi rrugëtimin e saj në Big Brother. Ndërsa televotimi vazhdon akoma sipas sondazhit të TAR rezultatet janë si më poshtë:

Olta 38%

Eni 33%

Tea 13%

Kristi 10%