Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Showbiz

Tayna dhe Rina së shpejti në një bashkëpunim?! Ja detaji që ngre dyshime…

Të dyja njëkohësisht të bukura e të talentuara por ama me njëra-tjerën kanë patur armiqësi dhe kjo gjë nuk i ka pëlqyer publikut. Siç e keni mësuar edhe nga titulli, bëhet fjalë për reperet nga Kosova, Tayna dhe Rina të cilat jo pak herë kanë publikuar projekte muzikore si ‘diss’ kundrejt njëra-tjetrës.

Së fundmi, duket se artistet i kanë lënë pas konfliktet në distancë, duke theksuar nëpër intervista të shumta që nuk ka asgjë që nuk shkon mes tyre. Kjo ka ndodhur pak kohë pasi Rina Balaj u shkëput nga labeli që bashkëpunonte.

Sikur të mos mjaftonte kjo, gjithashtu aludohet se reperet do të bashkojnë forcat për një projekt muzikor dhe kjo gjë i ka lumturuar pa masë fansat e tyre.

Pak orë më parë Tayna dhe Rina kanë publikuar të njejtën frazë në profilin përkatës në Instagram: “E dini pse të huajt ju mbështesin më shumë se njerëzit që njihni? Sepse e kanë të vështirë ta pranojnë se vijnë nga i njejti vend si ti, me dallimin që ata kanë mbetur në të njejtin vend.” -shkruajnë vajzat, me shkrimin në një sfond të zi.

Ende nuk është e qartë nëse kjo është një shenjë e fillimit të një kapitulli të ri në marrëdhënien e tyre por ama të gjithë urojnë që kjo mos të mbetet vetëm këtu por Tayna dhe Rina të bashkëpunojnë edhe për një projekt muzikor në të ardhmen.