Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Tuna na ‘shkriu zemrën’ me fotot më të ëmbla të Zenit për 4 mujorin e tij!

Kur të gjithë asokohe mendonin se mes Tunës dhe Patrisit kishte marrë fund, erdhi e papritura se ata të dy u bënë prindër në maj të këtij viti. Çifti u bënë sërish prindër të një djali të cilin e quajtën Zen, i cili është fëmija i dytë i tyre pas Tianit.

E tani që vogëlushi është rritur pak, është plot 4 muajsh dhe tiparet e tij të fytyrës duken më qartë, këngëtarja ka vënë në dukje një koment që njerëzit thonë për të dhe duke parë ngjashmërinë është mëse e kuptueshme. Zenin e konsiderojnë si “Tuna version djalë” dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe, pasi djemtë përgjithësisht i ngjajnë shumë nënave.

Ditën e djeshme, vogëlushi mbushi plot 4 muajsh dhe Tuna ndau me ndjekësit fotot më të ëmbla të Zenit, duke e shoqëruar me mbishkrimin:

Faqe topolaku është 4 muajsh dhe nuk i rezistoj dot.

https://www.instagram.com/p/CTp49FxteYZ/?utm_source=ig_web_copy_link

Rikujtojmë se, këngëtarja gjatë këtyre ditëve ka nisur një iniciativë të rëndësishme në Siri. Ajo vendosi së fundmi të bëhet pjesë e një organizate zviceriane të quajtur ‘For Children Smile’ dhe kauza për të cilën këngëtarja do të punojë është shumë humanitare. Tuna e bëri këtë gjë me dije para pak ditësh me një Instastory të një fotografie ku dukeshin anëtarët e organizatës dhe vetë këngëtarja.

Këngëtarja së fundmi ka ndarë disa fotografi nga aktivitetet e saj në Siri dhe ka bërë një shkrim në rrjete sociale duke e quajtur këtë, udhëtimin më emotiv në jetën e saj.