Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

“U luta shumë të thuash se dua të dal”, motra e Fifit reagon pas ngjarjes së djeshme!

Një nga banoret e shtëpisë, Fifi ka qenë shumë e diskutuar për shkak të reagimeve të saj ndaj situatave të ndryshme, që për hir të së vërtetës është diskutuar nga konkurrentët e tjerë dhe publiku jashtë si sëmundje mendore. Bukuroshja gjithashtu është përfolur shumë edhe për afrimitetin e saj me ish- banorin e shtëpisë, Granitin që nuk përfundoi ashtu siç pritej.

Spektaklin e mbrëmjes së djeshme, Fifit i ranë të fikët live pas një diskutimi që po bënte me opinionisten Balina Bodinaku. Teksa, këngëtarja po kërkonte të largohej nga shtëpia, gjendja e saj emocionale u rëndua duke i rënë kështu të fikët. Pasi e mori veten, Fifi vendosi të mos largohej nga shtëpia.

Mirëpo, si reagoi lidhur me këtë ngjarje motra e saj? Pak më parë me anë të një postimi në Instastory, e motra u shpreh se do të donte që ajo të ishte larguar.

U luta shumë të thuash se dua të dal. Është e vërtetë se nuk të duhet fitorja e Big Brother përpara shëndetit tënd, po është diçka që do e kalosh. Ke kaluar shumë sfida më të rënda dhe jam e  bindur se do e përballosh këtë.

Para pak ditësh, lidhur me paragjykimet ndaj këngëtares ka reaguar dhe mikesha e saj e ngushtë, Argjira Spanca, e cila me anë të një postimi në Instastory ka treguar se Fifi është një njeri zemër të madhe dhe shumë e sinqertë.

Jo vetëm Argjira, por edhe Morena jo më larg se para disa ditësh u shpreh lidhur me reagimet e njerëzve ndaj Fifit duke treguar se ajo njeh Fifin që “për pak derdh lot se brenda saj ka një shpirt plot ndjenja”.