Celebrities Gossip Showbiz

‘Zakonet e të pasurve’, Kendall dhe Hailey habisin fansat…

Kendall Jenner dhe Hailey Bieber u bashkuan për të injektuar pika IV gjatë një udhëtimi në Miami në episodin e fundit të The Kardashians. Modelet u panë duke marrë terapi NAD IV, e cila është një lloj trajtimi intravenoz që mund të stimulojë rigjenerimin e qelizave në trup, teksa Kendall foli për luftën e saj për t’u rikuperuar nga Covid-19.

Ndërsa pikimet e vitaminave u organizuan dhe Hailey dhe Kendall u injektuan secila ndërsa rrinin në divan, Kendall u tha kamerave se dyshja e konsiderojnë atë si një ditë vërtet argëtuese. Ajo tha:

Kam qenë një hipokondriake gjatë gjithë jetës sime, kështu që jam e fiksuar pas shëndetit tani. Është prioriteti im numër një, deri në atë pikë sa po e ha veten të gjallë duke menduar për shëndetin tim.

Kendall shpjegoi se ndërsa ajo nuk kishte një periudhë veçanërisht të keqe të koronavirusit, duke thënë se ishte shumë me fat, ajo tha se shërimi i saj ka qenë i vështirë.

Është shumë e çuditshme. Tani jam dy muaj jashtë dhe ende nuk ndihem mirë. Thjesht ndihem e çuditshme.

Kendall u tha kamerave:

Gjëra të tilla më qetësojnë. Ata ndihmojnë sepse thjesht më bën të lumtur dhe nuk dua që askush të më gjykojë.

Por shikuesit e Kardashians mbetën të hutuar nga skena dhe komentuan në Twitter duke shprehur habinë e tyre në lidhje me skenën e çuditshme, duke e quajtur ‘zakon i të pasurve’.