Vlorë, burri godet me sëpatë bashkëshorten dhe vajzën e tij

Një ngjarje e rëndë u regjistrua mbrëmjen e sotme në fshatin Gumenicë të Vlorës, ku burri ka goditur më sëpatë bashkëshorten dhe vajzën e tij. Nuk dihen detaje të tjera ndërsa të plagosurat janë transportuar menjëherë drejt spitalit të vlorës. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për sqarimin e rrethanave.