09/2022

Katar 2022/ Cristiano Ronaldo hiqet nga posterat e Botërorit!
‘Top 3’ pyetje të vështira dhe pikante për Buci!
I ftuar në “Wake Up”, Eno Popi zbulon rolin e tij në ‘Dancing with the Stars”!
I ftuar në “Lancio”, Buci këndon “Afër Malit” live në studion e TAR!
Këngët e tij janë virale, Buci në një nga intervistat e tij të para në mediat shqiptare!
Spotify kryesohet nga këto ‘top 5’ këngë në klasifikimin e kësaj jave!
Pa surpriza, Teuta dhe Vllaznia ndajnë nga një pikë!
Best of “Rikoshet” – Viti i Ri/ Pjesa 3
Best of “Rikoshet” – Viti i Ri 2020/ Pjesa 3
Katet pa leje, Rama u përgjigjet sërish akuzave!
Senatorja amerikane në Shqipëri, takim me presidentin Begaj
Best of “Rikoshet” – Viti i Ri 2020/ Pjesa 1
Zjarr në Nartë të Vlorës, tymi mbulon qytetin!
Best of “Rikoshet” – Viti i Ri 2020/ Pjesa 2
Best of “Rikoshet” – Viti i Ri/ Pjesa 2
Best of “Rikoshet” – 3 Tetor 2020/Pjesa 4
Best of “Rikoshet” – 3 Tetor 2020/Pjesa 5
Best of “Rikoshet” – 3 Tetor 2020/Pjesa 6
Best of “Rikoshet” – 3 Tetor 2020/Pjesa 7
Best of “Rikoshet” – Viti i Ri/ Pjesa 1
Hapen aplikimet për Akademinë e Sigurisë në Policinë e Shtetit: Ja kriteret!
Formula 1/ Makina merr flakë, piloti shpëton në momentin e fundit!
Njihuni me parashikimin e motit për fillimin e muajit tetor!
Ndërtime pa leje/ Rrumbullaku pezullon nga detyra shefin e Komisariatit Nr.1 në Tiranë dhe tre punonjës të tjerë!
Finlanda i bashkohet vendeve baltike, bllokon kufirin me Rusinë!
Rusia godet autokolonën me refugjatë, 25 të vrarë në Zaporizhia!
COVID-19/ 48 të infektuar, nuk ka humbje jete!
Shpërthim në Kabul, 19 viktima e dhjetëra të plagosur!
Biden: Sanksione të reja ndaj Rusisë, do të ndërmarrim ‘veprime të rënda’ për fajtorët e referendumeve të rreme!
I vogli i tyre Joel feston sot ditëlindjen, Ermali dhe Amarda i dedikojnë fjalët më të ëmbla!
Lavrov: Merreni seriozisht fjalimin e Putin, Perëndimi duhet të jetë i qartë!
Kylie Jenner paska prerë flokët?! Ja si duket ylli me look-un e ri!
Aneksimi i territoreve ukrainase nga Rusia, Meloni: Putin po demonstron vizionin sovjetik
E dinim që xhinsi ishte në modë, por Emily Ratajkowski përsëri na befasoi!
Pas aneksimit të 4 rajoneve nga Putin, Ukraina paraqet zyrtarisht kërkesën për anëtarësim në NATO
Debati për amnistinë fiskale, kritika të ndërkombëtarëve për nismën e qeverisë
Bankat ‘dorështrënguar’ nga kriza, refuzojnë 18% të aplikimeve për kredi! Inflacioni rrezikon këstet, bie cilësia e huave
Rrjedhjet në tubacionet e gazit, rmetani mbulon Suedinë dhe Norvegjinë
Mijëra francezë protestojnë kundër çmimeve të larta dhe reformës së pensioneve