Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Gossip Showbiz

Antonela dhe Ledjana përpos meshkujve kanë shije të njejtë edhe në…

Trekëndëshi më i përfolur i dashurisë, që bëri bujë të madhë në vend është i ish-konkurrentëve të programit “Për’puthen”, Ledjana Prenga, Mevlan Shaba dhe Antonela Berisha. E gjitha nisi me hyrjen e bukuroshes bionde në emision, ku shprehu pëlqimin e saj për Mevlanin. Ku të njejtën gjë kishte bërë dhe Ledjana, ku më pas të dy vajzat filluan “luftën” e tyre se cila do të fitonte.

Edhe pse emisioni ka kohë që ka përfunduar, vajzat nuk kanë marrëdhënie të mirë mes tyre, këtë e kanë shprehur dhe nëpër intervista të ndryshme.
Të dyja “urrehen” por duhet ta pranojnë se ngjasojnë me njëra-tjetrën, sidomos në shije për meshkujt, si Mevlani dhe këto kohë e në veshje. Pasi duket se ato kanë zgjedhur të shfaqen në ekran me të njëjtin fustan.

Veshja e fundit me të cilën Ledjana është shfaqur në publik ka qenë një fustan i zi, i shkurtër, me shkëlqim, i hapur në pjesën e stomakut. E veshur me të ajo dukej shumë e bukur, por vëmendja tek ajo nuk zgjati shumë pasi fansat menjëherë u hodhën në sulm duke i vënë në dukje se të njejtin fustan e ka veshur më parë “armikja” e saj, Antonela.
Duhet ta pranojmë se të dyja vajzat duken tepër në formë dhe të bukura më këtë fustan dhe se yjet e shoëbiz-it bëjnë shpesh “xing” me veshjet e tyre.